Chanel de Loos
Adviseur
Betrokken
Onderzoek en analyse
Leergierig
Chanel is een analytische adviseur met een nieuwsgierige blik en gevoel voor structuren. Ze stelt de vragen die ertoe doen en stopt pas als ze de puzzel echt begrijpt. Ze duikt graag met het team in complexe vraagstukken om, via discussie en theorie, tot praktische oplossingen te komen. Een logische keuze dus om voor De Selectie te spelen. Afgestudeerd in de politieke wetenschap brengt Chanel een frisse, scherpe blik op hoe mensen, belangen en systemen zich tot elkaar verhouden. Ze doorziet snel patronen en voelt zich thuis op plekken waar vraagstukken vragen om doordachte en gedragen antwoorden.
Wanneer dacht je: dit is eigenlijk niet helemaal mijn taak, maar ik doe het toch, want het helpt?
"Soms is het niet per se nodig om álle details te kennen, maar voor mij is dat juist de perfecte voorbereiding. Ik lees me graag goed in en verdiep me in de context om zo te begrijpen hoe het écht zit. Zo sta ik stevig in de verdediging wanneer het spannend wordt, maar ben ik ook klaar voor de aanval. Als het moment er is om het initiatief te nemen of de discussie aan te scherpen, dan doe ik dat overtuigend en met goede voorbereiding."

EVEN OVER DE VORIGE WEDSTRIJD
Benieuwd naar een paar van de wedstrijden die onze selectiespeler al heeft gespeeld? Hieronder zie je een aantal van de projecten die door deze speler zijn gedaan!
- Pagina 1
Nieuwsgierig en stelt de juiste vragen
Myrte
Oog voor alle spelers op het veld
Charlotte
Klaar om de aanval in te gaan
Igor